БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Протест на Синдикатот на албанските затворски полицајци

Синдикатот на вработените во албанската затворска полиција денеска одржаа предупредувачки штрајк, во знак на незадоволство од платата и условите за работа

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close