БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Протестот во Тирана „Правда за Јонада“ помина мирно

Под мотото „Правда за Јонада" вечерва пред Министерството за внатрешни работи во Тирана, се одржа вториот протест по трагичната смрт на седумгодишната Јонада Авдиа во Химаре на 2 август

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close