ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Протести во Париз против претседателскиот кандидат на екстремната десница Земур

Неколку стотици луѓе денеска во Париз протестираа поради претседателската кандидатура на екстремниот десничар Ерик Земур

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close