0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Протести во Виена поради рестриктивните мерки

Илјадници луѓе денеска протестираа во Виена против ограничувањата наметнати во различни сектори од јавниот живот, чија цел е да се спречи ширењето на Ковид-19

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close