0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Протести во Брисел поради новите рестриктивни мерки

Илјадници луѓе присуствуваа на денешниот протест во центарот на Брисел поради заострените рестриктивни мерки на белгиската Влада за сузбување на ширењето на Ковид-19

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close