ХроникаХроника.Портал

Пронајден починат Авганистанец во Демиркаписко

Во село Дрен, демиркаписко, вчера околу 8 часот бил пронајден починат Ш.У.(24) од Авганистан, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close