0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Пронајдено телото на момчето кое се удави во Беровско Езеро

Пронајдено е телото на 14 годишното момче кое вчера се удави во Беровско Езеро.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close