ОпштествоХроникаХроника.Портал

Пронајдена дрога при претрес во Охрид, приведено едно лице

Полициски службеници од СВР Охрид денеска попладне го лишија од слобода А.И.(30) од Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close