КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Промоција на „222 антиупатства за лична употреба“ од Александар Прокопиев во Битола

Во културниот центар и кафе-книжарница „Везилка“ во Битола денеска од 19 часот ќе се одржи промоција на книгата „222 антиупатства за лична употреба (1978-2018)“ од Александар Прокопиев.

Back to top button
Close
Close