КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Промоција на стрип-албумот „Аегри сомниа“ во Виница

Во Домот на културата „Тошо Арсов“ во Виница вечерва ќе биде промовиран стрип-албумот „Аегри сомниа“ на докажаните и едни од најактивните стрип-автори во државата Дарко Богданов (цртеж) и Александар Стеванов (сценарио).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close