КултураКултура.Портал

Промоција на стихозбирката „Секој секому огледало“ од Андреј Ал-Асади

„Секој секому огледало“ е насловена новата стихозбирка на  Андреј Ал-Асади, во издание на „ПНВ Публикации“, која вечер од 20 часот ќе биде промовирана на платото пред Младинскиот културен центар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close