КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Промоција на сликовницата „Што виде бубамарата?“

Во кафе-книжарницата „Буква“ денеска ќе биде промовирана сликовницата „Што виде бубамарата?“ на Румена Бужаровска и Јана Јакимовска, во издание на издавачката куќа „Чудна шума“.

Back to top button
Close
Close