0_Македонија.ПорталОпштество

Промоција на публикацијата „Францускиот предлог“: Говор на омраза, дезинформации, медиумски манипулации“

Институтот за медиуми и аналитика ИМА денеска ќе ја промовира публикацијата „Францускиот предлог“: Говор на омраза, дезинформации, медиумски манипулации (медиумски анализи).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close