Македонија.СлајдерОпштество

Промоција на проектот „Пријателски места за аутизам“

Македонското научно здружение за аутизам (МНЗА) денеска во Музејот на македонската борба ќе го промовира проектот „Пријателски места за аутизам“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close