0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Промоција на проектот „Граѓанските организации во акција за климатските промени“

Во Скопје денеска ќе биде промовиран проектот „Граѓанските организации во акција за климатските промени“, чија цел е да поддржува локални и национални акции и партнерства за климатска акција и справување со климатските промени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close