КултураКултура.Портал

Промоција на книгата „Ловро Матачиќ” од Ана Видиќ

Во фоајето на Националната опера и балет денеска ќе се одржи промоција на книгата „Ловро Матачиќ" од Ана Видиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close