КултураКултура.ПорталОпштество

Промоција на книгата „Залутани записи“ од Иван Шопов во КИЦ на РСМ во Софија

Во Културно-информативниот центар на Република Северна Македонија во Софија вечерва ќе биде промовирано бугарското издание на книгата „Залутани записи“ од македонскиот писател Иван Шопов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close