Дописници МКДОпштински вести

Промоција на детска збирка песни „Испрати понатаму“

Во Тетово во организација на Македонско-хрватско друштво беше промовирана детска збирка песни „Испрати понатаму“ (Šalji dalje).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close