0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Промоција на активностите во рамки на проектот „Заедници инклузивни за млади“

Во Europe House - Скопје денеска ќе бидат презентрани планираните активности во рамки на проектот „Заедници инклузивни за млади“ финансиран од Европска комисија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close