0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталОпштество

Промоцијата на книгата „Византија и Русија од појавата на Русите до смртта на кнезот Владимир“

Рускиот центар при УКИМ денеска ќе ја промовира книгата „Византија и Русија од појавата на Русите до смртта на кнезот Владимир“ од Иле Велков.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close