Дописници МКДКултураКултура.Портал

Промовирани две книги од Лила Тодоровска во Крива Паланка

Во библиотеката „Кочо Рацин“ на Националната установа Центар за култура Крива Паланка беа промовирани две книги со песни од поетесата Лила Тодоровска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close