КултураКултура.ПорталКултура.СлајдерОпштество

Промовирани „Гласникот на ИНИ“ и „Балканската историографија и современите предизвици“

По повод 70 години од постоење на Институтот за национална историја, денеска се одржа промоција на зборникот на трудови од Меѓународниот научен симпозиум, но и најновото издание на списанието „Гласник на ИНИ“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close