0_Web_АктуелноВидео изјаваКултураКултура.ПорталКултура.СлајдерОпштествоСцена

Промовирана првата домашна стриминг платформа за филмска и детска програма GLEY

На македонскиот пазар од денеска е достапна GLEY -  првата национална стриминг платформа, која нуди атрактивна и внимателно селектирана локална, нова регионална и интернационална филмска и детска програма, комплетно обработена на македонски и албански јазик.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close