Општински вестиСкопје

Промена на работното време на зонските паркиралишта на ЈП Градски паркинг- Скопје

Јавното претпријатие „Градски паркинг“- Скопје ги известува граѓаните дека од утре (сабота) започнува зимско сметање на работното време на јавните површини наменети за паркирање (зонско) со кои стопанисува ова претпријатие.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close