БалканДописници Свет

Проевропската опозиција во Србија незадоволна од дијалогот за изборите и го напушта

Учесниците на состанокот им кажаа на новинарите дека власта ги отфрлила сите предлози во врска со изборите и застапеноста на опозицијата во медиумите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close