0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталЛокални избори 2021ПолитикаПолитички партии

Продолжуваат партиските активности од кампањата за вториот круг од локалните избори

Денеска истекува рокот за пријавување за гласање во вториот круг на изборите на лицата со Ковид-19 и во изолација. Болните и немоќните, лицата со Ковид-19 и во изолација, како и затворениците, лицата во притвор и во старските домови гласаат еден ден пред изборите, односно на 30 октомври.

Back to top button
Close
Close