БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Продолжен рокот за програмата за размена на искуства за транзиција од јаглен кон еколошки извори на енергија

Рокот за аплицирање за програмата за размена на искуства и знаења за транзицијата од јаглен кон еколошки извори на енергија што се однесува на земјите од Западен Балкан и Украина е продолжен до 30 септември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close