0_Web_Насловна-слајдер0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Прогноза за пандемијата: Што нè очекува следната година?

Пандемијата на Ковид-19 би можела да почне да се намалува следната година и постепено да се претвори во ендемична болест како другите со кои живее човештвото

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close