0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Пријава на винарите од регионот за првиот саем за вино Отворен Балкан во Белград во септември

-Чест ни е и задоволство да ве поканиме на „Wine Vision by Open Balkan“, првиот меѓународен саем за вино организиран од партнерските земји-основачи на иницијативата Отворен Балкан - Србија, Северна Македонија и Албанија, кој ќе се одржи во Белград од 1. до 04.09.2022 година, се наведува во соопштението на ПКС.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close