0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Принцот Чарлс сака да ги види своите внуци од САД

Имено, тие наводно, разговарале еден со друг, оти Чарлс сакал да ги види своите внуци, па настојува „американското семејство“ наскоро да ја посети Велика Британија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close