Дописници МКДОпштински вести

„Приказна низ прошетка“, едукативен проект во Неготино

 Локалната библиотека „Страшо Пинџур“ - Неготино денеска на Светскиот ден на едукацијата за заштита на животната средина, го промовираше проектот „Приказна низ прошетка“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close