0_Магазин.ПорталДизајнМагазин

Прикажани првите монети со ликот на кралот Чарлс Трети

Кралот Чарлс Трети лично ја одобрил сликата и, според наводите, тој е задоволен од сличноста.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close