0_Магазин.ПорталЗдравјеМагазин

Придобивки од јадењето јагоди

Со потоплото време, доаѓа и поразновиден избор на свежо овошје кое може да биде многу корисно за човековото здравје. Меѓу изборот се и јагодите, богати со витамин А, Ц, калиум, калциум, магнезиум и фолна киселина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close