ЕвропаЕвропа.Портал

Привршува предизборната кампања во Германија

Последните предизборни настани во рамки на кампањата за парламентарните избори во Германија се планирани за денеска и утре, јави ДПА. Изборната кампања се приведува кон крај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close