0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен 62-годишен скопјанец осомничен за убиство на неговата мајка

Шеесет и двегодишен жител на Скопје е уапсен утрово во 07.50 часот на ул.„23 ти Октомври“, поради сомневање дека ја убил неговата 84-годишна мајка во нејзиниот дом во скопската населба Аеродром.

Back to top button
Close
Close