ХроникаХроника.Портал

Приведен тетовец за нудење поткуп

Во кичевското село Соколари, денеска во 00:50 часот полициски службеници од Полициската станица Кичево го лишиле од слобода Н.Х.(59) од село Боговиње, тетовско.

Back to top button
Close
Close