ХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец, пронајдени тројца мигранти од Куба во возило

Полициски службеници од Полициската станица за граничен премин „Богородица“ синоќа околу 20.00 часот на влезот за гевгелиското село Богородица, го лишиле од слобода З.Љ.(42) од Скопје.

Back to top button
Close
Close