ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен скопјанец баран за издржување двегодишна казна затвор

Полициски службеници од оперативен тим Потраги при СВР Скопје денеска во 14:50 часот на улица „Македонско-косовска бригада" во Скопје го лишија од слобода скопјанецот Е.Д. (28), соопштија од МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close