ХроникаХроника.Портал

Приведен разбојник од Скопје

Полициски службеници од Полициската станица Бит Пазар вчера во 11.10 часот на ул.„Челопек“ во Скопје, го лишиле од слобода В.К.(34) од Скопје.

Back to top button
Close
Close