Посетете ја новата веб страна на МИА
ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен разбојник од Куманово, осуден на казна затвор од седум години

Полициски службеници од СВР Куманово утрово во 01.00 часот, го лишиле од слобода Љ.П.(29) од Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close