ХроникаХроника.Портал

Приведен разбојник во Скопје

Во Скопје синоќа во 18.30 часот полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода А.Ј.(26) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close