ХроникаХроника.Портал

Приведен разбојник во Куманово

Полициски службеници од СВР Куманово вчера во 16.30 часот, го лишиле од слобода Ф.С.(40) од Куманово осомничен за сторено кривично дело „разбојништво“.

Back to top button
Close
Close