Некатегоризирано

Приведен претседателот на Сампдорија

Фереро претпладнево бил спроведен во затвор, додека на петмина други во рамки на истрагата им е одреден куќен притвор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close