ХроникаХроника.Портал

Приведен насилник, одреден му е притвор

Од страна на инспектори од Одделението за насилен криминал при СВР Скопје денеска од слобода е лишен Б.Н.(39), осомничен за кривично дело „насилство".

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close