ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен криумчар на мигранти за издржување четиригодишна затворска казна

На бул.„Илинден“ во Скопје денеска во 12.15 часот од слобода е лишен З.В.(56) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close