ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен криминалец баран со потерница

Во Скопје денеска полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го лишиле од слобода К.Т.(31) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close