ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен криминалец баран по потерница

Полициски службеници од Единицата за интервентна полиција денеска пред угостителски објект на подрачјето на Сарај, го лишија од слобода Б.Т. (54) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close