ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен крадец од Албанија, фатен при кражба во Мала Речица

Полициски службеници од СВР Тетово утрово во 2.50 часот во тетовското село Мала Речица го лишиле од слобода А.Г.(32) од Албанија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close