ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен крадец во Скопје, фатен веднаш по извршување на кривичното дело

Крадец од Скопје фатен од полициски службеници веднаш по крадењето на накит од жена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close