ХроникаХроника.Портал

Приведен крадец во Скопје, одземеното вратено на сопственикот

Полициски службеници од СВР Скопје вчера во 6.40 часот на ул.„11 Октомври“ во Скопје го лишиле од слобода Т.А.(37) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close